Android, Aplikácie, iOS, Recenzie / Tech, Tech, Windows Phone

Recenzia – Minecraft Pocket Edition

Svet je váš a vy ste jeho súčasťou. Máte svetlomodré tričko, tmavomodré nohavice, čierne topánky a vaša postava je celá poskladaná do 8 bitovej podoby. Celý svet je s kociek a je už na Vás aký typ hry si vyberiete. Na výber máte dva spôsoby hry a to: Survival (hra o prežitie) a Creative (kreatívna hra). Hru spustíte tlačítkom play a kliknete na new a vyberiete si jeden z dvoch spôsobov hry, ktorú chcete hrať alebo na ktorú máte práve teraz vy chuť.

Survival – Máte prázdny inventár a vašou úlohou je v kockatom lese prežiť dni a noci. Musíte loviť potravu, ťažiť stromy a v noci zabíjať zombíkov. Vašou úlohou je prežiť a ste na to sami. Ťažiť drevo zo stromov budete musieť zo začiatku rukou. A to bez sekery. Áno musíte to robiť zo začiatku rukou, kým si nenazbierate dostatoční počet dreva a kameňa na výrobu sekery. Ako čo vyrobiť nájdete tu: http://www.minecraft-crafting.net/
Vyrobiť si môžete aj meč, krumpáč, lopatu či motiku. Meč Vás v noci ochráni pred Zombíkmi, krumpáčom sa dostanete ku kameňom, vďaka lopate sa vám piesok a hlina zbiera oveľa jednoduchšie a motiku odporúčame prevažne pre zahradkárov.

Creative – Váš svet je kockatý a váš inventár je plný všetkého čo každý správny stavbári potrebujú. Postavte si čokoľvek. Tesco na ostrove v strede mora, do detailu spracovanú eiffelovú vežu, podzemné domčeky, domy, hrady, sochy, centrá miest a iné. Pri tomto type hry sa veľmi nerozpíšem. Ide o hru kreatívnu a v každej druhej vete by som musel použiť slovo stavať.

Prejdime radšej rovno na hodnotenie. Hra sa nášmu týmu páči a dávame jej 6 jabĺk z 10-tich.

Minecraft si stiahnete za 6,99 € tu:

iPhone, iPod, iPad: https://itunes.apple.com/us/app/minecraft-pocket-edition/id479516143?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojang.minecraftpe&hl=sk

Windows Phone: https://www.microsoft.com/sk-sk/store/p/minecraft-pocket-edition/9wzdncrdzsbb

 

Related Posts