News, Tech

Emotikony útočia!


Tak toto sú úplne nové cool repráčiky od firmy Jam Audio s dizajnom pripomínajúcimi naše obľúbené Facebookové emotikony (teda smajlíky tak po Slovensky povedané)


Ide o produkty zo série Jamoji k filmu The Emoji Movie, ktorého premiéra v naších kinách je už vo štvrtok 10. 08. 2017


Populárne emotikony z Facebooku už poznáte! Celý čas ich píšeme do chatu, no nemôžeme si ich reálne chytiť. Problém rieši firma Jam Audio, ktorá Vám tieto smajlíky dáva až priamo do vašich dlaní a navyše Vám prehrajú aj hudbu z krásne dizajnového repráčika s vaším obľúbeným smajlíkovým hrdinom. Nie jeden fanúšik Facebookových smajlíkov by tento repráčik určite chcel mať už dávno doma. Takže nepíšte už iba s nimi ale ich aj počúvajte. Prepojte svoj mobil, tablet či notebook s bluetooth, zapnite si hudbu na vašom zariadení a užívajte si ju sami alebo aj s priateľmi. Vďaka internetovému obchodu Vzdy.sk / Vzdy.cz sme si tento repráčik mali možnosť vyskúšať. Jamoji hrá celkom slušne s výdržou až 5 hodín hrania vašej obľúbenej hudby. Repráčik má vzadu aj cool stojanček, s ktorým si smajlíka viete postaviť kde chcete a on Vám krásne hrá keď sa nachádzate napríklad aj na pikniku či na párty s kamošmi u Vás doma. Nabíjanie je riešené pomocou mikro USB káblu, takže ak máte doma Power Banku tak presne tento káblik Vám nabije aj tento repráčik. Pri prehrávaní hudby má repráčik krásne led svetelné prvky, čo sa mi na prvý pohľad v tme veľmi páčilo. Ovládanie repráčika nájdete na zadnej strane, teda s tlačítkom kde sa náchadzajú znaky play a stop sa reprák zapne, vydá krásny zvuk a začne svietiť, čo pôsobí v tme veľmi pekne ak máte v dome párty a náhodou je v izbe tma. No a rovnako sa aj vypína a taktiež aj so skvelým zvukom. Nasledujúce dve tlačítka sú v podstate plus a mínus, s ktorými sa ovláda hlasitosť, teda plus viac, mínus menej – ten mínus Vám odporúčame používať častejšie ak nie ste doma sami inak na plne pecky to hrá veľmi dobre a kvalitne takže ak budete zvažovať kúpu tohto repráčika tak 23 eur určite nieje zas až tak veľa na tú kvalitu zvuku, ktorú Vám tento repráčik ponúka + cool stojanček a svetelné efekty počas prehrávanej hudby, ktoré sme už spomenuli a sú strašne super. A na koniec Vám spomeniem hneď prvé tlačítko s logom slnka, ktoré Vám jednotlivým stláčaním mení rôzne efekty svietenia a tak si môžete nastaviť to, ktoré sa Vám najviac páči. Tak už si len našetriť 23 éčka a hurá na párty s partiou. Že kde? To už je téma mimo reprák a tak to nechávam už všetko na Vás.  To ako tento repráčik vyzerá nájdeš aj s testom ako na ňom hraje hudba v našom videu pod týmto článkom.Tieto cool emoticon repráčiky kúpiš tu:


/ SK / https://www.vzdy.sk/vyhladavanie-v-produktoch?keyword=jam+audio+jamoji&page_id=4667


/ CZ / https://www.vzdy.cz/vyhledavani-v-produktech?keyword=jam+audio+jamoji&page_id=4667


Ďakujeme za zapožičanie internetovému obchodu Vzdy.sk / Vzdy.cz a tešíme sa na Vaše ďalšie zaujímavé výrobky o ktorých Vám do budúcna budeme ešte veľmi radi písať. 


 

Related Posts