E-Sports, Hry, News, Nintendo

Do Rocket League prichádzajú autá exkluzívne pre Nintendo Switch

Pomaly sa blíži sezóna sviatkov a spoločne s ňou aj Rocket League na Nintendo Switch!

Ako už bolo odhalené v Nintendo Direct E3 2017 traileri, Rocket League skutočne dostane pre túto verziu hry exkluzívne autá a predmety na úpravu. Dnes môžeme nadšene ohlásiť, že autá „Mario NSR“, „Luigi NSR“ a „Samus‘ Gunship“ budú ZDARMA odomknuteľné pri spustení!

Pozrite si oficiálny trailer priamo tu:

Pre zvedavých, tímová farba rozhoduje o tom, ktorá verzia nového auta sa objaví na ihrisku. Hráči Oranžového tímu môžu využívať „Mario NSR“ a „Samus’ Gunship“, zatiaľ čo členovia Modrého tímu sú automaticky vybavení „Luigi NSR“ a klasickou farebnou Samus variáciou na jej Varia Suit. Napriek tomu, že obe autá sú pre Nintendo Switch ZDARMA, hráči ich stále musia v hre odomknúť splnením určitých požiadaviek. Viac detailov k nim až neskôr v tomto roku!

Spoločne s novými autami, bude mať Rocket League na Switch aj niekoľko exkluzívnych predmetov na úpravu. „Mario“ a „Luigi“ Toppers (klobúky) sa dajú nastaviť pri každom upraviteľnom aute, zatiaľ čo „Super Star“ Rocket Boost sa dá použiť s autami „Mario NSR“ a „Luigi NSR“. Podobne „Wave Beam“ Rocket Boost je exkluzívny pre „Samus’ Gunship“.

Viac informácií o uvedení Nintenda Switch očakávajte s blížiacim sa termínom jeho vydania!

zdroj: https://www.rocketleague.com/news/exclusive-nintendo-switch-rocket-league-battle-cars/

Related Posts