Prvý pohľad na kompletnú zostavu Suicide Squad

K releasu očakávanej snímky je ešte viac než rok, no mediálna masáž začína už teraz, čomu sa množstvo nedočkavých fanúšikov (vrátane mňa) určite teší.

Ubehlo len pár hodím, odkedy sa s celým svetom podelil režisér filmu David Ayers,  o prvý pohľad na kompletnú zostavu Task Force (vrátane napríklad Cari Delevingne ako Enchatress, Adama Beacha ako Slipknota, Jai Courtney ako Kapitána Boomerang, Margot Robbie ako Harley Quinn, alebo Joela Kinnamana ako Rick Flag). Neskôr fotku zdielal aj Will Smith a.k.a. Deadshot a svet uzrel aj jeho kompletnú podobu vrátane masky, ako anti-hero assasina.

Celkové prevedenie je znova, tak ako sme už pri DC zvyknutý, viac posadené do reálneho a temnejšieho sveta, čo musím povedať, že je oproti Marvelovskému rozprávkovému prevedeniu príjemná zmena (áno, áno, nehejtujem Marvel, ale DC rocks!).

Už pred časom sa s nami podelil o podobu Jokera jeho predstavitel Jared Leto, kde sa až nápadne podobá na Marilyna Mansona (čo sa podľa mňa neskutočne vydarilo a k postave psychopata sa to náramne hodí). Jeho postava však na fotke teamu chýba, keďže aj keď sa vo filme objaví, pravdepodobne nebude súčasťou Task Forcu.

Film bude mať premieru 4.8.2015, no a dovtedy nám neostáva nič iné, ako slintať nad týmito a s časom určite aj nad ďalšími promo materiálmi.

 

11 12

Pridaj komentár