Cinema, Seriály

Adventure Time sa skončí v roku 2018 – Rozlúčte sa s Finnom a Jakeom

Populárna animovaná séria Cartoon Network o chlapcovi a jeho najlepšom psom priateľovi Adventure Time je oficiálne ukončená po 148 epizódach v roku 2018.

Nové epizódy budú pokračovať v pravidelnom vysielaní do roku 2018 a ďalšie informácie o záverečnej sezóne predstavenia budú sprístupnené bližšie k debutu.

Vo vyhlásení Ward povedal, že je hrdý na to, že dokáže priniesť divnú a divnú show ako Adventure Time fanúšikom tak dlho, ako majú, a tešil sa na ďalšiu bridlicu projektov, ktorým bude venovať svoj čas.

„Snažili sme sa vložiť do každej epizódy niečo skutočné a rozprávajúce sa z nášho života a urobiť show, ktorá bola pre nás osobná a ktorá mala aj vtipy! Som naozaj šťastný, že to súvisí s publikom tak dlho,“ povedal Ward. „Myslím, že je to zvláštna vec.“

Adventure Time, ktorý nasleduje po dobrodružstvách Jake-a psa a Finn-a človeka, premiérou v roku 2010 a získal v prvom roku 2,6 milióna divákov, čím sa stal populárnou show na Cartoon Network. Prehliadka získala od svojho vzniku premiéru viacero Emmys a stala sa jednou z najobľúbenejších seriálov v sieti.

Adventure Time je momentálne v deviatej sezóne.

Related Posts