V mobile #1 – Televízia v mobile

Predstavujeme Vám novú rubriku textového seriálu V mobile. Mobil už dávno neslúži len na volanie a posielanie SMS. Smartphony sprevádzajú naše pravé vrecká každý deň a pokiaľ máme pod 60 tak naše očakávania, ktoré by mal taký mobil zvládať sú väčšinou väčšie ako tie u našich starších známych. V dnešnej časti si povieme niečo o tom ako sledovať televíziu v mobile a aké aplikácie sa nám k tomu zídu.

3, 2, 1, začíname!

Aplikácia TV JOJ

Aplikácia televízie JOJ ponúka širokú ponuku svojich relácií, seriálov, filmov a spravodajstva. V aplikácií nájdete aj televízny program a LIVE vysielanie troch televízií JOJ, PLUS a WAU. Aplikácia televízie JOJ Vám ponúka pridať si svoje obľúbené programy JOJky, PLUSky a WAUky do kategórie Obľúbené a neskôr sa k ním môžte vrátiť a sledovať Vaše obľúbené relácie, seriály, filmy či spravodajstvo z domácej kuchyne JOJky. Na sledovanie televízie je potrebné pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho mobilného operátora.

Aplikácia Markíza + Videoarchív

Aplikácia televízie Markíza ponúka širokú ponuku svojích relácií, seriálov, filmov a spravodajstva. Na rozdiel od JOJky tu LIVE vysielanie ani hľadať nemusíte. V prípade, že máte svoj obľúbený program, ktorý Markíza vysiela môžte si ho pridať medzi obľúbené a neskôr si ho pozrieť znovu. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Aplikácia TA3

Sledujte LIVE vysielanie správ v aplikácií TA3. Pozrite si vždy aktuálne témy v rubrike Téma dňa alebo si pozrite spravodajstvo v textovej podobe v rubrike Spravodajstvo. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Aplikácia Prima PLAY

Aplikácia televízie Prima ponúka nie len svoje ale aj zahraničné programy. Výhodou aplikácie je šikovné vyhľadávanie seriálov a relácií na základe rôznych žánrov, tém či rokov vysielania. Vyhľadať si môžte všetko od najnovších, najobľúbenejších, najlepšie hodnotených, abecedne radených podľa názvu či od najstarších programov televízie Prima. Aplikácia ponúka širokú ponuku svojich relácií, seriálov, filmov a spravodajstva. V aplikácií nájdete aj svoje obľúbené programy Primy ako sú: Prima, Prima MAX, Prima COOL, Prima Love a Prima ZOOM. Bohužiaľ aplikácia Prima PLAY umožňuje svoje LIVE vysielanie len pre obyvateľov žijúcich na území Česka. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Pokémon TV

Aplikácia Pokémon TV ti ponúka kompletný archív všetkých epizód a filmov Pokémonov v angličtine. Bohužiaľ aplikácia Pokémon TV nemá České ani Slovenské titulky ale ak ste zdatný v angličtine nemali by ste mať ten problém porozumieť originálnemu zneniu Pokémonov. V prípade ak chcete titulky puste si Film Pokémon: The First Movie s anglickými titulkami, ktoré nájdete hneď po spustení filmu v aplikácií Pokémon TV. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Toons TV

Máte radi Angry Birds? Všetky diely animovaného seriálu Angry Birds Toons či iných sérií Angry Birds seriálov nájdete v aplikácií Toons TV. V aplikácií nájdete aj exkluzívne videá z filmu The Angry Birds Movie. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

HBO GO

Sledujte najnovšie filmy z HBO jedine s aplikáciou HBO GO. Okrem filmov Vám aplikácia ponúka aj záznamy z koncertov, dokumentov, exkluzívnych záberov zo zákulisia HBO, špeciálnu rubriku pre dospelých, rubriku filmov vysielacích budúci týždeň, históriu prezerania videí, tipy na filmy a seriály, rubriku venovanú filmom od Disney-ho a rubriku TOP filmy týždňa. Vybrané seriály môžte sledovať aj bez registrácie v kategórií Bez registrácie. Prehľadávajte si filmy a seriály jednoducho podľa žánrov aké mate radi. Tie však už musíte sledovať s registráciou a pravidelným mesačným poplatkom. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Crunchyroll

Aplikácia Crunchyroll ponúka širokú ponuku Japónskej Drámy či Anime seriálov. Anime môžte sledovať úplne zadarmo len ak Vám nevadia reklamy alebo za pravidelný mesační poplatok bez reklamy. Sledovať môžte populárne, staršie či novšie Anime. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Naruto

Každý správny fanúšik Naruta by mal mať túto aplikáciu vo svojom mobile. Všetky série v anglickom jazyku online a bez poplatkov. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Óčko

Hudba vo vrecku, program, archív či LIVE vysielanie televízií Óčko, Óčko Gold a Óčko Expres. To všetko ti ponúka aplikácia českej hudobnej televízie Óčko. LIVE vysielanie môžte sledovať buď ako video alebo ako audio. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Viewster

Aplikácia Viewster sa zameriava hlavne na anime, dokumenty, horory, komédie, drámu, kórejskú drámu, akcie a thrillery, sci-fi a fantasy a rôzne iné filmy a seriály. Aplikácia vyžaduje pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Netflix

Netflix ponúka širokú ponuku filmov a seriálov vyrábaných exkluzívne pre nich. Odporúčam pozrieť si seriál Daredevil od Marvelu, ktorý nájdete pod Netflixom. Aplikácia vyžaduje mesačné poplatky a pripojenie k internetu alebo balík extra dát od vášho operátora.

Pridaj komentár