Rocket League autíčka budeme mať už tento rok na jar

A konečne, Rocket League prichádza do reálneho sveta! Na oficiálnej stránke RocketLeague.com sa objavil článok informujúci o príchode tak zvaných figúrkových autíčok a jednej lopty priamo z hry. S potešením Vám oznamujeme, že dnes sme sa spojili s firmou Zag Toys aby sme Vám predstavili také malé, nové a originálne Minis naťahujúce sa pretekárske autíčka.

Vytiahnite svoje pretekárske autíčka späť na koberec alebo na podlahu, natiahnite ich a počkajte si ako dopadne Váš súboj.

Jednotlivé autíčka Vám prinesú aj určitý jedinečný obsah v hre. Tieto malé, nové a originálne Minis naťahovacie pretekárske autíčka budú obsahovať kód, ktorý je možné uplatniť v hre Rocket League pre špeciálne Rocket Trail a Wheel!

Octane, Dominus, Masamune, Hotshot, Grog, X-Devil, Merc, a Backfire. Všetko toto bude súčasťou úplne novej pôvodnej trati Minis, spolu so štyrmi obmedzenými variantami dozen Racers. Všetky autá sú súčasťou blind bag systému, a tak sa snažíme ich všetky pozbierať! Pozrite sa na GIF nižšie, kde môžete vidieť pretekárov v akcii!