Fashion, Pokémon GO

PokéNáramky – štýlové fosforové náramky vo farbách teamov

0
O výrobkoch


Predstavujeme Vám, 
silikónové fosforové náramky, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokonale pôsobili ako módny doplnok, nie len ku hre Pokémon GO. Je ich možné nosiť na ruke/nohe, kde len chcete. Náramky obsahujú logo s nápisom jedného z troch teamov, konkrétne TEAM MYSTIC, TEAM VALOR, TEAM INSTINCT. Tieto gumené fosforové náramky sa dokážu v noci krásne rozsvietiť, ak sú dostatočne nabité. Čierny text na pastelovej farbe dokonale zvýrazňuje svoju podstatu.

Team Valor = Kúpiť

Gumený fosforový náramok, ktorý je navrhnutý tak, aby dokonale pôsobil ako módny doplnok, nie len ku hre Pokémon GO. Je ho možné nosiť na ruke/nohe, kde len chcete. Náramok obsahuje logo s nápisom jedného z troch teamov, konkrétne TEAM VALOR. Tento gumený fosforový náramok sa dokáže v noci krásne rozsvietiť, ak je dostatočne nabitý. Čierny text na pastelovej farbe dokonale zvýrazňuje svoju podstatu.

Tento fosforový náramok je pastelovej červenej farby, ktorý sa v noci premení na svietiaci náramok reprezentujúci svoj TEAM.

Obvod: 20 cm
Šírka: Klasická

Team Mystic = Kúpiť

Gumený fosforový náramok, ktorý je navrhnutý tak, aby dokonale pôsobil ako módny doplnok, nie len ku hre Pokémon GO. Je ho možné nosiť na ruke/nohe, kde len chcete. Náramok obsahuje logo s nápisom jedného z troch teamov, konkrétne TEAM MYSTIC. Tento gumený fosforový náramok sa dokáže v noci krásne rozsvietiť, ak je dostatočne nabitý. Čierny text na pastelovej farbe dokonale zvýrazňuje svoju podstatu.

Tento fosforový náramok je pastelovej modrej farby, ktorý sa v noci premení na svietiaci náramok reprezentujúci svoj TEAM.

Obvod: 20 cm
Šírka: Klasická

Team Instinct = Kúpiť

Gumený fosforový náramok, ktorý je navrhnutý tak, aby dokonale pôsobil ako módny doplnok, nie len ku hre Pokémon GO. Je ho možné nosiť na ruke/nohe, kde len chcete. Náramok obsahuje logo s nápisom jedného z troch teamov, konkrétne TEAM INSTINCT. Tento gumený fosforový náramok sa dokáže v noci krásne rozsvietiť, ak je dostatočne nabitý. Čierny text na pastelovej farbe dokonale zvýrazňuje svoju podstatu.

Tento fosforový náramok je pastelovej žltej farby, ktorý sa v noci premení na svietiaci náramok reprezentujúci svoj TEAM.

Obvod: 20 cm
Šírka: Klasická

Bez názvu

Related Posts

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.