Pokémon GO sa blíži!

Ako už mnoho z Vás vie, Pokémon GO je nová AR (Augmented Reality, a.k.a Rozšírená realita) hra pre smartfóny, ktorá by mala vyjsť neskôr v tomto roku a momentálne je dostupná na testovanie v USA. Aj keď testeri nemajú dovolené o svojich zážitkoch a skúsenostiach rozprávať, Niantic a The Pokemon Company uvoľnili pár nových detailov aj screenshotov.

Pre rekapituláciu – Pokemon GO Vám umožní pochytať ich všetkých v reálnom svete, pokémonov budete môcť vidieť na rôznych miestach okolo Vás pomocou kamery Vášho smartfónu. No úspešne chytiť Pokémonov je však len polovica životného štýlu trénera, budete ich chcieť využívať k boju.

[wonderplugin_gallery id=“1″]

Zápasy v Pokémon GO budú fungovať na tom istom princípe ako v predošlých hrách. Pokémonov proti Vašim oponentom si budete chcieť  vyberať na základe ich typu, nakoľko každý typ má svoje silné i slabé stránky, plus pomocou touchscreenu sa budete môcť uhýbať prichádzajúcim útokom.

Ak boje niesú Vaša šálka kávy, nezúfajte. Namiesto bojov môžete taktiež svojich virtuálnych miláškov len zbierať a vyvíjať ich. Taktiež môžete získať vajcia Pokémonov, ktoré sa vyliahnú po tom ako prejdete istý počet krokov.

Na Pokémon GO sa už teraz teší mnoho ľudí a zatiaľ to vyzerá sľubne.
Či sa naše očakávania naplnia uvidíme už čoskoro.

Pridaj komentár