Gadgety, Zábava

Olizujte a zároveň opatrujte mladú mačku s Licky Brush!

0

Keď sa mačky starajú o ostatné mačky, robia to cez lízanie. To zrejme môžu niektorí majitelia mačiek žiarliť.

ezgif.com-resize1

Aj oni si prajú, aby mohli mať intímnu formu starostlivosti o svoju mačku rovnako tak ako to robia aj ostatné mačky medzi sebou. No, riešenie tejto dilémy pre mačaciu osobu bol vynájdený. Je to nový druh zvieracej kefy. Hovoria jej Licki Brush.

Áno, je to jazyk tvarovaný do kefy pripomínajúci mačací jazyk, ktorý vám dáva možnosť simulovať olizovanie vašej mačky! Od teraz môžete svoju mačku lízať bez toho aby ste mali na svojom jazyku chlpy. Vďaka Licki Brush, ktoré si dáte do úst máte šancu svoju mačku olizovať a zabezpečiť jej tu najlepšiu starostlivosť bez toho aby sa bránila. Ale na rozdiel od tých ostatných mačiek, ktoré sa olizujú, nebudete z vašich úst vykašliavať žiadne chlpy.

cat-licking-1sdfsdfsdfsdf

Zdá sa byť, že kefka Licki Brush začala s kampaňou na Kickstarteri trocha priskoro. Milovníci mačiek majú tieto štetcové jazýčky dosť v obľube. Chceli by ste si takýto jazyk vyskúšať aj vy? Uistite sa, že vaša mačka bude vašu rodinu a priateľov milovať o čosi viac a že vaši priatelia tak budú môcť rozšíriť povedomie o tomto úžasnom novom vynáleze všetkým ostatným! Pozrite sa na Licki Brush v akcii, nižšie:

Related Posts

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.